Jeśli masz pytania, zadzwoń: 012 643 34 77
lub napisz maila: drukarnia@symilo.pl

Wizytówki, które na każdym robią duże wrażenie. Zamów już teraz.

Wizytówki jednostronne kolorowe:

Pakiet

Ceny netto

120 sztuk

67 zł

szczegóły

240 sztuk

82 zł

szczegóły

360 sztuk

98 zł

szczegóły

480 sztuk

113 zł

szczegóły


-------------------------------------------------------------------------------


Wizytówki dwustronne kolorowe:

Pakiet
Ceny netto

120 sztuk

84 zł

szczegóły

240 sztuk
112 zł

szczegóły

360 sztuk
140 zł

szczegóły

480 sztuk

167 zł

szczegóły
Potrzebujesz więcej wizytówek?
zapytaj o cenęBardzo szybko, specjalnie dla Ciebie
przygotujemy indywidualną kalkulację.

 

 

Czy chciałbyś mieć wizytówki, które na każdym
robią duże wrażenie?
Wyobraź sobie spotkanie dwóch osób...
wyobraź sobie, że jedną z nich jesteś Ty
Idziesz na spotkanie, na którym chciałbyś zrobić jak najlepsze wrażenie, przedstawiając Siebie i Swoją firmę osobie, która potencjalnie stanie sie Twoim partnerem biznesowym na długie lata. Zastanawiasz się, w jaki sposób pokazać siebie jako profesjonalna i godna zaufania osoba, z którą warto robić interesy.

 

Teraz już wiesz... przewaga jest po Twojej stronie.
Z wielką satysfakcją sięgasz do etui po Twoją niepowtarzalną wizytówkę i nawiązujesz kolejny, cenny kontakt na długie lata. Twój partner pod wielkim wrażeniem jakości i niepowtarzalności Twojej wizytówki pyta Cię "gdzie można wydrukować tak wyjątkowe wizytówki". Już
wiesz, że dzięki Swoim wizytówką nawiązałeś bardzo potrzebną i niezbędną w biznesie więź, która okaże się nieoceniona w dalszych etapach waszej współpracy.

 

Jakość i różnorodność oferty bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.
Teraz wszyscy patrzą na moje wizytówki z dużym zainteresowaniem
a nawet zazdrością.

Patrycja Kucharska
Sales Director

C16 Studio Internetowe
www.c16.pl


Jeśli Ty również chciałbyś mieć wizytówki, które na każdym robią duże wrażenie, po prostu kliknij w poniższy pomarańczowy przycisk a my je dla Ciebie zaprojektujemy, wydrukujemy i wyślemy w każde miejsce w Polsce i Europie.


 

Czy wiesz, ze już kilka tysięcy osób wydrukowało
w Symilo Swoje wizytówki i są z nich bardzo zadowolone
Ty również za kilka minut możesz należeć do grona kilku tysięcy zadowolonych osób, które wydrukowały u nas swoje wizytówki. Zrobisz ogromne wrażenie na Swoich rozmówcach i zdobędziesz dzięki nim nowe, bardzo cenne i długoletnie znajomości.

 

Pomyśl tylko, jakby to było, gdybyś i Ty mógł dzięki wizytówce:

 

• Wykorzystać potencjał wizytówki, który decyduje o tym, jak szybko klient nawiąże z Tobą kontakt i skorzysta z Twojej oferty biznesowej;• Sprawić, że dana osoba weźmie ją do ręki, oglądnie i powie, że jest bardzo ładna, ciekawa a nawet spyta "gdzie może taką wydrukować". Taka osoba na pewno będzie długo i miło wspominać Ciebie i Twoją firm oraz produkt i usługę, którą oferujesz;

 

• Spowodować, aby klient postrzegał Cię jako profesjonalną i godną zaufania osobę, z którą warto robić interesy przez długie lata.

 

Jeśli tutaj jesteś, oznacza to że chcesz skorzystać z naszej oferty. Pozwól, że przedstawimy Ci powody, które najczęściej decydują o wyborze naszych usług oraz dla których Klienci ufają marce Symilo:

 

Szanujemy Twój czas
Wiemy, że długotrwałe przeszukiwanie Internetu w znalezieniu odpowiedniej oferty może być bardzo uciążliwe. Jesteś mądrą osobą, która szanuje Swój czas i ceni wygodę. My również chcemy go uszanować i maksymalnie wykorzystać. W Symilo nie musisz chodzić po drukarniach, aby wybrać właściwy wzór i papier. Możesz to zrobić szybko i przyjemnie siedząc przed swoim komputerem w domu lub biurze i np. popijając popołudniową kawę.

Otrzymujesz od nas bezpłatny projekt wizytówki imiennej
Jeśli nie masz możliwości przesłania gotowego projektu możesz wysłać skan wizytówki lub materiały potrzebne do jej wykonania przez naszego grafika.

Troszczymy sie o to abyś był w pełni zadowolony z efektów
W tym celu specjalnie opiekujemy się całym procesem produkcji wizytówek.
Od chwili, kiedy graficy przygotowują Twój projekt do momentu druku.

Gwarantujemy najwyższą jakość druku
Aby uzyskać najwyższą jakość druku, podzieliliśmy proces produkcji wizytówek na 3 uzupełniające się etapy, dzięki którym uzyskana jakość jest zgodna z europejskimi standardami.

Kreacja projektów
Tutaj wszystko od początku musi być bardzo dobrze przemyślane. Już we wstępnej fazie kontaktujemy się z Tobą w celu przesłania niezbędnych informacji i materiałów po to aby ostateczny rezultat był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.
Akceptacja wydruku próbnego
Nasi specjaliści zawsze traktują pierwszy wydruk z maszyny jako próbny, sprawdzając go zarówno pod katem odpowiedniej kolorystyki jak i jakości papieru oraz estetyki ogólnej.
Kontrola jakości

Podczas druku wizytówek odbywa sie cykliczna kontrola jakości, tak aby cały nakład był zgodny z początkowo zaakceptowanymi wydrukami próbnymi.

Gwarantujemy Ci, że będziesz w 100% zadowolony z wizytówek
W oparciu o filozofię zarządzania TQM (Total Quality Managment) proponujemy Ci wizytówki, na które udzielamy gwarancji 100% satysfakcji. Jeśli jednak z jakiegoś powodu wizytówki nie spełnią Twoich oczekiwań, poprawimy wydruk zgodnie z Twoją sugestią abyś był w pełni zadowolony z końcowego efektu.

Czy już zwróciłeś uwagę na to, jak niezwykle bezpieczna jest Twoja inwestycja?. Właśnie dlatego możesz już teraz kliknąć poniżej, aby zamówić Swoje wizytówki.


O której jutro przyjedzie do Ciebie kurier?
Już jutro będziesz trzymał zamówione wizytówki w Swojej dłoni

Wydaje się naprawde szybko, ale właśnie w taki sposób działa Symilo. Nie bez powodu zaufało nam juz ponad 1100 Klientów i będzie nam miło, jeśli Ty również skorzystasz z najbardziej docenianej drukarni w Polsce.

Jeśli zapłacisz przelewem, wizytówki dostarczymy Ci bezpłatnie już na drugi dzień po potwierdzeniu zamówienia.


Oferta idealnie dopasowana do Twoich wymagań
Wiemy, ze wymagasz najlepszego papieru do Swoich wizytówek, dlatego nasi mistrzowie pomogą Ci w doborze takiego, który będzie najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom i który zapewni wierną reprodukcję kolorów.

 


Zapoznaj się t ze szczegółami technicznymi
Zanim ostatecznie podejmiesz decyzję, sprawdź w jaki sposób i na czym wydrukujemy Twoje wizytówki.


Szczegóły techniczne druku wizytówek:


1. Papier do wizytówek - do wyboru
- kreda matowa 350g (gładki, matowy, dwustronnie bielony papier)
- kreda błyszcząca 350g (gładki, błyszczący, dwustronnie bielony papier)
- satyna 300g (gładki, śnieżnobiały - zimna biel, dwustronnie bielony

2. Maszyna drukująca
Wizytówki drukujemy na nowoczesnej maszynie cyfrowej o właściwościach maszyny offsetowej. Pozwala to zachować najwyższą światową jakość druku. Drukujemy jak najlepsze drukarnie na świecie. Dzięki właściwościom maszyny offsetowej, możesz się cieszyć jakością offsetu w niewielkiej cenie, bez konieczności zamawiania dużej ilości.

3. Cięcie
Wizytówki tniemy na wysoce skomputeryzowanej gilotynie, która oferuje najwyższą precyzję cięcia. Noże tnące są na bieżąco monitorowane pod względem zużycia.

Drukowaliśmy dla:

Germanos NetSprint Vectrix Noratel Euroscript Synevo Badura

więcej firm »