Jeśli masz pytania, zadzwoń: 012 643 34 77
lub napisz maila: drukarnia@symilo.pl

Wizytówki tłoczone. Eleganckie i oryginalne wizytówki.


Eleganckie i oryginalne wizytówki tłoczone,
które na każdym zrobią duże wrażenie


Wizytówki tłoczone to coś więcej niż zwykłe wizytówki. Jeśli potrzebujesz wizytówki, które zapadną w pamięci na długie lata, to z pewnością wizytówki tłoczone są tym, czego Ci potrzeba.

Wizytówki tłoczone wykonujemy na najwyższej jakości maszynie offsetowej. Wybrany przez Ciebie element (najczęściej logo) wizytówki jest tłoczony za pomocą specjalnej matrycy, wykonanej indywidualnie w zależności od tłoczonego elementu. Daje to wspaniały efekt wypukłości. Wizytówki tłoczone mają dzięki temu niepowtarzalny wygląd, wyraźnie odróżniając się od innych wizytówek.


Przykłady wizytówek tłoczonych:

 

 

   

Serdecznie dziękuję za tak miłą i sympatyczną współpracę.
Cenię sobie fachowość,a pomoc i sugestie które zaoferowała firma
Symilo okazały się strzałem w dziesiątkę!.

Moje wizytówki są stonowane, w żadnej mierze nie przesadzone, a do tego bardzo eleganckie i wzbudzające zaufanie. Cieszę się ze trafiłam na profesjonalną firmę, która dba o klienta i do tego szybko realizuje usługi :).. Nawet tak pracochłonne jak wizytówki tłoczone :)

Pozdrawiam serdecznie!

Sylwia Grad

"Heros Nieruchomości"


 

Przykład tłoczenia na "sucho"


 

Szczegóły techniczne wizytówek tłoczonych:


1. Papier do wizytówek
Do wizytówek tłoczonych wybieramy najwyższej jakości kredę matową o grubości 350g. Jest to papier biały, gładki i wyjątkowo sztywny. Z uwagi na swoją gramaturę, szczególnie nadaje się na wizytówki tłoczone.

2. Maszyna drukująca
Wizytówki drukujemy w zależności od ilości albo na nowoczesnej maszynie cyfrowej o właściwościach maszyny offsetowej bądź na maszynie offsetowej. Pozwala to zachować najwyższą światową jakość druku. Drukujemy jak najlepsze drukarnie na świecie.

3. Cięcie
Wizytówki tniemy na wysoce skomputeryzowanej gilotynie, która oferuje najwyższą precyzję cięcia. Noże tnące są na bieżąco monitorowane pod względem zużycia. Jest to szczególnie istotne, bowiem wizytówki tłoczone wymagają bardzo precyzyjnego dopasowania druku do matrycy tłoczącej.

 

4. Dodatkowe uszlachetnienie

Ze względu na użycie matrycy i patrycy, która fizycznie wyciska w papierze wzór tłoczenia aby zapewnić najlepszy możliwy efekt, stosujemy pokrycie wizytówki folią matową. Folia sprawia, że wizytówki są zabezpieczone przed ewentualnym zabrudzeniem, są eleganckie, przyjemne w dotyku oraz nieco sztywniejsze.

 

5. Pakowanie

Wizytówki pakowane są w estetyczne pudełeczka zbiorcze, liczące po 100 sztuk. Następnie są solidnie zabezpieczane w kartonowe pudełka oraz owijane folią i zaklejane taśmą. Dzięki temu otrzymasz wizytówki w idealnym stanie, szybko i bezpiecznie.

 


Bezpłatne próbki
wizytówek tłoczonych


Chcesz mieć pewność dotyczącą jakości?.
Zamów bezpłatne próbki zrealizowanych
przez nas wizytówek tłoczonych.
Zapoznasz się na żywo z oferowaną jakością
druku, papieru oraz tłoczenia.


Próbki wizytówek tłoczonych
pomogą Ci podjąć decyzję


   


Wizytówki tłoczone
zapytaj o cenęBardzo szybko, przygotujemy dla Ciebie
ofertę na wizytówki tłoczone.


Prosimy o załączenie:

- informacji o ilości wizytówek
- wzoru tłoczenia 
- ilości kolorów na wizytówce


Informacje te pomogą nam na szybkie przygotowanie oferty dla Ciebie.

 

Drukowaliśmy dla:

Germanos NetSprint Vectrix Noratel Euroscript Synevo Badura

więcej firm »