Jeśli masz pytania, zadzwoń: 012 643 34 77
lub napisz maila: drukarnia@symilo.pl

Ulotki reklamowe


 

Jak skutecznie dotrzeć ze swoją ofertą do tysiąca potencjalnych klientów

 

 

 

Wykorzystaj do tego celu ulotki reklamowe. Dzięki nim poinformujesz Swoich potencjalnych klientów o najnowszym produkcie lub usłudze. Możesz również przedstawić ciekawą promocję, która zachęci do skorzystania z Twojej ofert. Ulotki dają Ci bardzo wiele możliwości, które pomogą zwiększyć ilość klientów.

 

 

 

 

 


Klienci ufaja marce Symilo z nastepujacych powodów

 

Szanujemy Twój czas
Nie musisz chodzic po drukarniach, aby wybrac wlasciwy wzór i papier - wszystko to mozesz zrobic szybko i przyjemnie siedzac przed swoim komputerem w domu lub biurze i np. popijajac popoludniowa kawe.

Pomoc przy projekcie ulotki
Jesli nie masz mozliwosci przeslania gotowego projektu mozesz wyslac skan ulotki lub materialy potrzebne do jej wykonania przez naszego grafika.


Troszczymy sie o to abys byl w pelni zadowolony z efektów
W tym celu specjalnie opiekujemy sie calym procesem produkcji ulotek.
Od chwili, kiedy graficy przygotwuja Twój projekt do momentu druku.


Gwarantujemy najwyższą jakośc druku
Aby uzyskać najwyższą jakośc druku, podzieliliśmy proces prodkcji ulotek na 3 uzupełniające się etapy, dzięki którym uzyskana jakość jest zgodna z europejskimi standardami.


Kreacja projektów
Tutaj wszysto od poczatku musi byc bardzo dobrze przemyslane. Juz we wstepnej fazie kontaktujemy sie z Toba w celu przeslania niezbednych informacji i materialów po to aby ostateczny rezultat byl zgodny z Twoimi oczekiwaniami.
Akceptacja wydruku próbnego
Nasi specjalisci zawsze traktuja pierwszy wydruk z maszyny jako próbny, sprawdzajac go zarówno pod katem odpowiedniej kolorystyki jak i jakosci papieru oraz estetyki ogólnej.
Kontrola jakosci

Podczas druku ulotek odbywa sie cykliczna kontrola jakości, tak aby cały nakłąd był zgodny z początkowo zaakceptowanymi wydrukami próbnymi.

 


Czy już zwróciłeś uwagę na to, jak niezwykle bezpieczna jest Twoja inwestycja?. Właśnie dlatego możesz już teraz kliknąć tutaj, abyśmy przygotowali specjalnie dla Ciebie indywidualną kalkulację druku ulotek
Oferta idealnie dopasowana do Twoich wymagań

Wiemy, ze wymagasz najlepszego papieru do Swoich ulotek, dlatego nasi mistrzowie
pomoga Ci w doborze takiego, który będzie najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom i który zapewni wierną reprodukcję kolorów.


Ulotki drukowane są na maszynie cyfrowej, perfekcyjnie skalibrowanej oraz na maszynie offsetowej. Do dyspozycji masz tysiące kolorów. Stawiamy na jakość i perfekcyjne wykonanie Twoich ulotek.


W pakiecie Symilo otrzymujesz:

• europejską jakość ulotek
• znakomitej jakości papier
• szybki odbiór, już na drugi dzień
• bezpłatną dostawę ulotek
• bezpłatny projekt prostej ulotki

 

 

 

 

Ceny druku ulotekBardzo szybko, specjalnie dla Ciebie
przygotujemy indywidualną kalkulację.

 

 

 

Drukowaliśmy dla:

Germanos NetSprint Vectrix Noratel Euroscript Synevo Badura

więcej firm »