Jeśli masz pytania, zadzwoń: 012 643 34 77
lub napisz maila: drukarnia@symilo.pl

Teczki ofertowe


Teczki ofertowe. Idealne na firmowe dokumenty.


Teczki ofertowe, to doskonały sposób przechowywania firmowych dokumentów w profesjonalnej formie i bezpiecznie. Teczka ofertowa poprawi wizerunek oferującego. Teczki ofertowe posiadają również miejsce na umieszczenie wizytówki bądź kalendarzyka. Możesz zamówić klasyczne teczki z folią matową lub błyszcząca i miejscem na wizytówkę, ale również ekskluzywne teczki z folią i lakierem wybiórczym błyszczącym, które zrobią ogromne wrażenie na kontrahentach.

Teczki ofertowe drukujemy zarówno w dużych jak i w niskich nakładach, przy druku offsetowym, czyli najwyższej jakości teczki można już zamówić od 100 sztuk w bardzo konkurencyjnej cenie. W przypadku druku cyfrowego, teczki drukujemy już od 20 sztuk.


Posiadamy kilka wykrojników, które dobieramy pod kątem ilości zamówionych teczek oraz specyfiki projektu. Oczywiście możemy wykonać dowolny wykrojnik, co wiąże się jednak z dodatkowym kosztem.


W pakiecie Symilo otrzymujesz:

• europejską jakość druku
• znakomitej jakości papier 300g
• foliowanie matowe lub błyszczące

• możliwość zastosowania lakieru UV
• bezpłatny projekt teczkiSzczegóły techniczne

Dowiedz się na czym wydrukujemy Twoje teczki: 


1. Maszyna drukująca

Teczki ofertowe drukujemy na wysokiej jakości maszynach, zarówno offsetowych Heidelberg jak i cyfrowych. W zależności od specyfiki projektu, ilości oraz budżetu wybieramy najodpowiedniejszą technikę, która sprosta nawet najbardziej wymagającym Klientom.


2. Papier

Z reguły teczki drukujemy na grubym kartonie, białym, jednostronnie powlekanym 250g, jednak do wyboru mamy dużo większą paletę papierów, w tym np. kreda matowa 350g, która jest dwustronnie powlekana i dwustronnie bielona.


3. Nakład

Teczki drukujemy już od kilku sztuk w przypadku druku cyfrowego i nawet od 100 sztuk w przypadku druku offsetowego. Najmniejsza ekonomiczna ilość teczek firmowych, którą warto wydrukować to 500 sztuk. Jest to ilość, która pozwala na dłuższe stosowanie w celach firmowych a przy tym jest korzystna cenowo.


4. Kolor

Standardowo teczki firmowe drukujmy w pełnym kolorze CMYK, co daje nieograniczone możliwości projektowe. Na projekcie może być np. logo firmy w pełnym kolorze z dowolną grafiką.

 

5. Uszlachetnienie
Klasyczne, te najczęściej wybierane teczki firmowe uszlachetnione są folią błyszczącą lub matową. Folia zabezpiecza teczkę przed ścieraniem, zwiększa jej trwałość oraz ożywia kolory a w przypadku folii błyszczącej nadaje pięknego połysku.


6. Termin

Od momentu przesłania gotowego projektu bądź zatwierdzenia projektu przygotowanego przez grafika, teczki firmowe, drukowane na maszynie offsetowej (czyli klasyczne) wyślemy już 5 dnia roboczego. Otrzymasz najwyższą offsetową jakość w niskiej cenie i krótkim terminie realizacji.

 

 

Teraz już wiesz, że Twoja inwestycja w teczki firmowe jest bezpieczna i wyjątkowo opłacalna, dlatego nie czekaj już dłużej tylko zacznij zdobywać dzięki nim nowych klientów, nowe zlecenia i coraz więcej pieniędzy.

 

  


Teczki ofertowe
zapytaj o cenęBardzo szybko, przygotujemy dla Ciebie
ofertę na teczki ofertowe.


Drukowaliśmy dla:

Germanos NetSprint Vectrix Noratel Euroscript Synevo Badura

więcej firm »