Jeśli masz pytania, zadzwoń: 012 643 34 77
lub napisz maila: drukarnia@symilo.pl

Zobacz przykładowe realizacje. Drukujemy w całej Europie


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inne nasze realizacje 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Notka prawna:

Powyższe projekty graficzne są własnością poszczególnych firm a ich prezentacja ma na celu pokazanie techniki druku oraz przedstawienie możliwości drukarskich naszej firmy.

Projekty są chronione prawem autorskim. Wykorzystanie ich w jakikolwiek sposób bez zgody poszczególnych firm jest złamaniem prawa tych firm.

 

 


Ty również możesz mieć wizytówki,
które na każdym robią duże wrażenie 

 

 

 

 

 

 

Opis realizacji

———————————————

 

 Jak wykazują badania konsumenckie orzeszki Felix są najczęściej i najchętniej wybieraną przez Polaków marką. Bycie liderem zobowiązuje, dlatego firma Felix postawiła przed nami bardzo wysokie wymagania w stosunku do jakości wizytówek. Nasi specjaliści dobrali odpowiedni kolor na podstawie spacjalnie przesłanego w tym celu próbnego wydruku z Holandii. Wymagało to precyzyjnej kalibracji maszyny oraz ścisłej współpracy z firmą Felix, która na bieżąco akceptowała kolorystykę wizytówek.

 

———————————————

 

 

 

———————————————

 

Przygotowanie wizytówk dla firmy Vectrix Sp. z o.o., która zajmuje się rozwijaniem, testowaniem i sprzedawaniem pojazdów zerowej emisji ZEV wymagało dużego doświadczenia drukarskiego.
Aby w pełni usatysfakcjonować naszych Klientów zastosowaliśmy technikę offsetową a dzięki nałożeniu wysokiej jakości folii matowej zabezpieczyliśmy wizytówki przed zbyt szybkim ścieraniem.

 

———————————————

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ———————————————


NetSprint.pl jest siódmą najdynamiczniej rozwijającą się firmą branży IT w Europie Środkowej. Dlatego firma postawiła przed nami zadanie uzyskania jak najbielszego papieru i wysokiej jakości druku. Zastosowaliśmy papier produkowany w fabryce spełniającej europejskie normy jakości (ISO 9001 oraz ISO 14001). Dzięki temu białość papieru osiągnęła 160 CIE.


———————————————

 

 

———————————————


Germanos Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej Germanos, która specjalizuje się w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej zaawansowanych technologicznie produktów i usług.
W Polsce GERMANOS posiada ponad 200 sklepów na terenie całego kraju. Nasza drukarnia dzięki najbardziej zaawansowanej technologii sprostała naprawdę wysokim oczekiwaniom grupy Germanos, drukując znakomitej jakości wizytówki w zaskakująco szybkim czasie.


———————————————

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 ———————————————


NORATEL Sp. z o. o. należy do międzynarodowej grupy producentów transformatorów z oddziałami w Europie i Azji. Posiada przedstawicielstwa w takich krajach jak: Polska, Niemcy, Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Holandia, Anglia, Hiszpania, Chiny i Indie. Jednym z najważniejszych elementów powierzonego nam zlecenia, był wybór odpowiedniego papieru. Specjalnie do tego celu został on zakupiony w jednej z najlepszych firm w Europie a jego akceptacji dokonali przedstawiciele firmy Noratel z Norwegi

 

 www.noratel.com


———————————————


 


 


Drukowaliśmy dla:

Germanos NetSprint Vectrix Noratel Euroscript Synevo Badura

więcej firm »