Jeśli masz pytania, zadzwoń: 012 643 34 77
lub napisz maila: drukarnia@symilo.pl

Papiery firmowePapiery firmowe, to jedne z najczęściej wykorzystywanych obok wizytówek, elementów identyfikacyjny firmy

Jest to praktyczna forma reklamy i prezentacji dobrego jej wizerunku. Papiery firmowe są niezastąpione w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.Jeśli tutaj jesteś, oznacza to że chcesz skorzystać z naszej oferty. Pozwól, że przedstawimy Ci powody, które najczęściej decydują o wyborze naszych usług oraz dla których Klienci ufają marce Symilo:
Oszczędzasz swój cenny czas

Nie musisz chodzić po drukarniach, aby wybrać właściwy wzór i papier - wszystko to możesz zrobić szybko i przyjemnie siedząc przed swoim komputerem w domu lub biurze i np. popijając popołudniową kawę. 
 
 
 
Dajemy Ci gwarancję jakości

Każdy projekt który od Państwa otrzymamy jest sprawdzany pod kątem jakości, tak aby zapewnić najlepszą jakość drukowanym przez nas papierom firmowych. Każdy projekt jest potwierdzany pod kątem zgodności treści. Jeśli jednak z naszej winy zdarzy się jakakolwiek pomyłka - zwrócimy Państwu całość poniesionych kosztów.

  Oferta idealnie dopasowana do Twoich wymagań

Wiemy, ze papiery firmowe, to bardzo ważny element identyfikacyjny firmy, dlatego nasi mistrzowie pomogą Ci w doborze najlepszego papieru, który będzie najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom i który zapewni wierną reprodukcję kolorów.


W pakiecie Symilo otrzymujesz:

• europejską jakość druku
• znakomitej jakości papiery firmowe
• specjalny papier, przeznaczony do druku
   na drukarkach atramentowych i laserowych

 


Szczegóły techniczne

Dowiedz się na czym wydrukujemy Twoje papiery firmowe:


1. Maszyna drukująca

Papiery firmowe drukujemy wysokiej jakości maszynie offsetowej Heidelberg, która zapewnia doskonałą jakość druku (w tym tekstu zarówno czarnego  jak i kolorowego).


2. Papier

Papiery firmowe drukujemy na białym papierze offsetowym 90g, specjalnie dopasowanym do tego typu druku. Dzięki specjalnym właściwościom, wydrukowane papiery firmowe mogą być z powodzeniem używane w drukarkach laserowych i atramentowych.


3. Nakład

Najmniejsza ekonomiczna ilość papierów firmowych, którą warto wydrukować to 500 sztuk. Jest to ilość, która pozwala na dłuższe stosowanie tej papeterii w celach firmowych a przy tym jest korzystna cenowo. Drukujemy również większe nakłady jak 1000 szt i więcej.


4. Kolor

Standardowo papiery firmowe drukujmy w pełnym kolorze CMYK, co daje nieograniczone możliwości projektowe. Na projekcie może być np. logo firmy w pełnym kolorze z dowolną grafiką.


5. Termin

Od momentu przesłania gotowego projektu bądź zatwierdzenia projektu przygotowanego przez grafika, papiery firmowe wyślemy już 3 dnia roboczego. Otrzymasz najwyższą offsetową jakość w niskiej cenie i krótkim terminie realizacji.

 

 

Teraz już wiesz, że Twoja inwestycja w papiery firmowe jest bezpieczna i wyjątkowo opłacalna, dlatego nie czekaj już dłużej tylko zacznij zdobywać dzięki nim nowych klientów, nowe zlecenia i coraz więcej pieniędzy. 

Papiery firmowe
zapytaj o cenęBardzo szybko, specjalnie dla Ciebie
przygotujemy indywidualną kalkulację.

 

Drukowaliśmy dla:

Germanos NetSprint Vectrix Noratel Euroscript Synevo Badura

więcej firm »