Jeśli masz pytania, zadzwoń: 012 643 34 77
lub napisz maila: drukarnia@symilo.pl

Informacje o firmie Symilo

Drukarnia Symilo działa na rynku poligraficznym od 1993 roku. Od samego początku istnienia mieliśmy świadomość tego, że kompleksowa obsługa w zakresie reklamy i poligrafii jest tym, czego oczekuje od nas Klient. Dlatego z każdym rokiem działalności poszerzamy ofertę, doskonalimy produkty oraz wdrażamy nowe rozwiązania, nie zapominając przy tym o rzetelności i jakości naszych usług. Wszystko to sprawiło, że obecnie mamy stałych kooperantów, zarówno firmy, jak i Klientów indywidualnych.

 

Wśród nich znane firmy światowej marki, ale także świetne polskie firmy. Dołączając do nich, przekonacie się Państwo, że współpraca z nami może przynieść Wam wymierne efekty i wiele satysfakcji.

 


Zaprojektujemy, przygotujemy i wydrukujemy:

 

wizytówki, ulotki, papiery firmowe, koperty z nadrukiem, plakaty, naklejki, kalendarzyki listkowe, kalendarze, teczki ofertowe, bloczki samokopiujące, książki, foldery i wiele innych produktów.

 


Zakres naszych usług obejmuje:

 

- druk cyfrowy,
- druk offsetowy,
- falcowanie,
- bigowanie,
- bindowanie,
- tłoczenie wizytówek,
- oprawę zeszytową,
- reklamę zewnętrzną (cięcie ploterem)
- projekty graficzne

 

 Zmiana siedziby firmy 2007-01-15

Szanowni Państwo,

Od 15 stycznia 2007r. firma Symilo przenosi się do nowego budynku, na osiedlu Złotego Wieku 91 w Krakowie.

Powodem zmiany siedziby na nową, większą i przestronniejszą jest dynamiczny rozwój firmy.

Nowe biuro umożliwi lepsze kontakty z Klientami firmy. Numery telefonów, faksów, maile oraz adres strony internetowej pozostają bez zmian.


Symilo s.c.
os. Złotego Wieku 91
31-618 Kraków
tel. 012 643 34 77
tel./fax 012 680 55 05, -06
e-mail: drukarnia@symilo.pl
www.symilo.pl

 

 


Zmiana nazwy 2006-10-01

Szanowni Państwo,

Postanowiliśmy zrobić kolejny krok. Od Października 2006 zmieniliśmy nazwę firmy na nową, oryginalną i jedyną na świecie nazwę Symilo.

Zmiana ta jest spowodowana licznym gronem firm o nazwie Hermes. Pozostałe dane (adres, telefony, itp.) pozostają bez zmian. Za wszelkie utrudnienia spowodowane tą zmianą serdecznie przepraszamy.

Chcielibyśmy, aby nowa nazwa kojarzona była z usługami najwyższej jakości, gwarantującymi zarówno Państwa jak i nasz sukces.

Firma nastawiona jest na działalność internetową, dlatego też nowa nazwa odzwierciedla szerokie horyzonty i pole działalności firmy. Firma wyróżnia się jakością usług i elastycznością.

 

 

Drukowaliśmy dla:

Germanos NetSprint Vectrix Noratel Euroscript Synevo Badura

więcej firm »