Jeśli masz pytania, zadzwoń: 012 643 34 77
lub napisz maila: drukarnia@symilo.pl

Naklejki wypukłe 3D


Naklejki wypukłe to doskonały produkt nadający się
do znakowania wszelkich przedmiotów...Naklejki wypukłe stosuje się do znakowania wszelkich przedmiotów takich jak: sprzęt AGD, komputery, urządzenia elektroniczne, meble, sprzęt RTV itd.

Dzięki wysokiej estetyce wykonania może być doskonałym gadżetem reklamowym. Zastosowanie wysokiej jakości żywicy poliuretanowej sprawia, że nasze naklejki żywiczne wypukłe odporne są na promieniowanie słoneczne, rozpuszczalniki, wodę.

Doskonale nadają się do zastosowań zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Wysoka jakość wykonania gwarantuje Państwu etykietę, która z pewnością uatrakcyjni Wasze produkty.

 


Szczegóły techniczne

Dowiedz się na czym wydrukujemy Twoje naklejki wypukłe, zwane również jako naklejki 3d, naklejki żywiczne.


1. Maszyna drukująca

Naklejki wypukłe drukujemy na wysokiej jakości maszynie cyfrowej firmy Xerox, która zapewnia doskonałą jakość druku, zarówno czarnego jak i kolorowego. Kreacja naklejek wypukłych jest niemal nieograniczona.


2. Efekt wypukłości

Naklejki wypukłe wykonuje się za pomocą żywicy poliuretanowej, którą zalewana jest wydrukowana naklejka o odpowiednim kształcie, np. koła. Dzięki przezroczystej żywicy, naklejki nabierają oryginalnego, ekskluzywnego wyglądu.


3. Wytrzymałość

Nalepki 3D są odporne na wilgoć, promieniowanie UV a także na uszkodzenia mechaniczne, co czyni je bardzo praktycznymi elementami reklamowymi firmę.


4. Kolor

Standardowo naklejki wypukłe drukujmy w pełnym kolorze CMYK, co daje nieograniczone możliwości projektowe. Na projekcie może być np. logo firmy w pełnym kolorze z dowolną grafiką.


5. Dodatkowe możliwości

Oprócz klasycznych naklejek wypukłych, oferujemy również możliwość naklejenia ich na podkład magnetyczny.


6. Termin

Od momentu przesłania gotowego projektu bądź zatwierdzenia projektu przygotowanego przez grafika, naklejki wypukłe wyślemy już 4 dnia roboczego. Otrzymasz najwyższą jakość w niskiej cenie i krótkim terminie realizacji.

 
 

Naklejki wypukłe
zapytaj o cenęBardzo szybko, specjalnie dla Ciebie
przygotujemy indywidualną kalkulację.

 

Drukowaliśmy dla:

Germanos NetSprint Vectrix Noratel Euroscript Synevo Badura

więcej firm »